Első hely az ETDK-n!

A Kutató Klub tagjai első helyezést értek el a 2025-ös Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencián, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudomány III: Vállalkozástan és információmenedzsment szekcióban. A csapat a „Raktározási folyamatok optimalizálása és hatékonyságnövelés egy vállalati esettanulmány alapján” című dolgozatát mutatta be.

A Melinda Instal raktárfolyamatainak elemzése során azt vizsgálták, hogyan befolyásolja a termékek elhelyezése a komissiózási távolságot és a működési hatékonyságot. A WMS-adatok feldolgozása után gyakoriság szerinti átrendezési javaslatot és optimális bejárási útvonalat dolgoztak ki, amellyel 26,93%-os hatékonyságjavulást értek el.

A győztes csapat tagjai:

Kovács Edina – Üzleti és pénzügyi adattan mesterképzés, 1. év

Gáll Botond – Gazdasági informatika alapképzés, 3. év

Nagy Loránd – Menedzsment alapképzés, 3. év

Gratulálunk a kiváló munkához és az elért eredményhez!

Kapcsolódó bejegyzések

Országos Tudományos Diákköri Konferencia – 2025

A Kutatóklub tagjai 2025-ben is részt vettek az Országos Tudományos Diákköri Konferencia közgazdaságtudományi szekcióján, amelyet ezúttal Miskolcon rendeztek meg. Volt,

1. díj az Országos Tudományos Diákköri Konferencián – 2025

A Kutatóklub tagja, Kovács Edina első helyezést ért el a 37. Országos Tudományos Diákköri Konferencia közgazdaságtudományi szekciójának Pénzügy – digitális

7. ICEBM nemzetközi konferencia

A Közgazdasági Kutató Klub tagjai részt vettek a 7. ICEBM nemzetközi konferencián, ahol bemutatták két jelenleg futó kutatási projekt részeredményeit.