A Kutató Klub diákjai november 8–10. között részt vettek a Romániai Magyar Doktoranduszok és Fiatal Kutatók Szövetsége által szervezett Connecting the Dots nemzetközi, interdiszciplináris konferencián.
A Közgazdasági Kutató Klubot Kovács Edina, Lukács Katalin és Sándor Emőke képviselte, akik előadásaikban legújabb kutatási eredményeiket mutatták be. A konferencia jó lehetőséget adott arra, hogy a résztvevők doktoranduszokkal és fiatal kutatókkal találkozzanak, szakmai visszajelzéseket kapjanak, és új nézőpontokat vigyenek haza saját kutatásaik továbbfejlesztéséhez.
Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget és a résztvevőknek a hasznos visszajelzéseket.
