A Kutató Klub diákjai november 8–10. között részt vettek a Romániai Magyar Doktoranduszok és Fiatal Kutatók Szövetsége által szervezett Connecting the Dots nemzetközi, interdiszciplináris konferencián.

A Közgazdasági Kutató Klubot Kovács Edina, Lukács Katalin és Sándor Emőke képviselte, akik előadásaikban legújabb kutatási eredményeiket mutatták be. A konferencia jó lehetőséget adott arra, hogy a résztvevők doktoranduszokkal és fiatal kutatókkal találkozzanak, szakmai visszajelzéseket kapjanak, és új nézőpontokat vigyenek haza saját kutatásaik továbbfejlesztéséhez.

Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget és a résztvevőknek a hasznos visszajelzéseket.

Kapcsolódó bejegyzések

Országos Tudományos Diákköri Konferencia – 2023

Felejthetetlen élmény volt részt venni a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián Komáromban. A kolozsvári Közgazdasági Kutató Klub két tagja, Szász

Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia – 2024

A Kutató Klub tagjai eredményesen zárták a XXVII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferenciát: négy résztvevő, négy díjazott. Menedzsment szekció: I. helyezett:

6. ICEBM – Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferencia – 2023

Kutató klubunk tagjai is részt vettek a 6. ICEBM – Nemzetközi Tudományos Konferencián. A rendezvényre 10 hazai és külföldi egyetem,