A Kutató Klub diákjai november 8–10. között részt vettek a Romániai Magyar Doktoranduszok és Fiatal Kutatók Szövetsége által szervezett Connecting the Dots nemzetközi, interdiszciplináris konferencián.

A Közgazdasági Kutató Klubot Kovács Edina, Lukács Katalin és Sándor Emőke képviselte, akik előadásaikban legújabb kutatási eredményeiket mutatták be. A konferencia jó lehetőséget adott arra, hogy a résztvevők doktoranduszokkal és fiatal kutatókkal találkozzanak, szakmai visszajelzéseket kapjanak, és új nézőpontokat vigyenek haza saját kutatásaik továbbfejlesztéséhez.

Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget és a résztvevőknek a hasznos visszajelzéseket.

Kapcsolódó bejegyzések

6. ICEBM – Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferencia – 2023

Kutató klubunk tagjai is részt vettek a 6. ICEBM – Nemzetközi Tudományos Konferencián. A rendezvényre 10 hazai és külföldi egyetem,

Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia – 2025

Első hely az ETDK-n! A Kutató Klub tagjai első helyezést értek el a 2025-ös Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencián, a Közgazdaság-

7. ICEBM nemzetközi konferencia

A Közgazdasági Kutató Klub tagjai részt vettek a 7. ICEBM nemzetközi konferencián, ahol bemutatták két jelenleg futó kutatási projekt részeredményeit.