Felejthetetlen élmény volt ott lenni az idei, 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencián Komáromban. A kolozsvári Közgazdasági Kutató Klub két tagja, Szász Bálint a Menedzsment és Paizs Karola a Bank és pénzügy szakirányról vett részt megfigyelőként az áprilisi OTDK-án.

Izgalmas előadásokat hallhattunk, lehetőségünk volt találkozni a szakma kiemelkedő kutatóival. A konferencia nagyszerű inspirációforrás a jövőbeli kutatásokhoz. Az előadások után városnézésen, borkóstolón és bulizni is voltunk.

Kapcsolódó bejegyzések

6. ICEBM – Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferencia – 2023

Kutató klubunk tagjai is részt vettek a 6. ICEBM – Nemzetközi Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Konferencián. A konferenciára 40 előadó érkezett

Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia – 2024

A kutató klubunk tagjai eredményesen zárták a XXVII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferenciát. Négy résztvevő, négy díjazott. Menedzsment szekció:I. helyezett: Oborocea